• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu

Głównym atutem naszych ubojni drobiu jest sprawdzona i doskonała jakościowo baza surowcowa. Od początku naszej działalności sprowadzamy drób z kraju od stałych, sprawdzonych dostawców. Nasi hodowcy spełniają wymogi Unii Europejskiej dotyczące dobrostanu produkcji brojlera. Najważniejsze dla nas jest pozyskiwanie drobiu doskonałej jakości zarówno pod względem zdrowia jak i smaku. 

Ubojnia drobiu (zasięg działania, lokalizacja ubojnia drobiu, Wielkopolska, Pila, Chrustowo)

Obsługujemy nie tylko sklepy i hurtownie, ale i restauracje oraz przedszkola i klientów indywidualnych. Naszymi partnerami są Piotr i Paweł w Pile oraz Inter Marche w Pile i w Wałczu.

Jak znaleźć – tematyka strony: Wielkopolska Ubojnia Drobiu najniższe ceny w Wielkopolsce, Ubojnia drobiu Piła, rzeźnia drobiu Piła, Tanio i smacznie, Rzeźnie drobiu Wielkopolska; oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu Chrustowo.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Drobiowe mięso zyskuje przewagę nad tzw. mięsem czerwonym czyli wieprzowiną i wołowiną. Nie tylko ze względu na smak, ale i nasze zdrowie, dostępność na rynku oraz niską cenę. Drób od dawna jest najlepiej sprzedającym się mięsem w na Polskim rynku ze względu na niskie ceny. Dlatego Ubojnia Drobiu w Wielkopolsce postanowiła pomóc konsumentom w jedzeniu zdrowego, dobrego mięsa w niskich cenach. 

Drób a zdrowie.

W każdej ubojni i na każdej fermie stan zdrowia kur i kurczaków jest pod stałym nadzoremm weterynaryjnym. Dzięki czemu mamy pewność, że mięso w naszych rzeźniach drobiu jest zdrowe i doskonałe zarówno dla niemowlaka, dorosłego jak i dojrzałego wiekiem człowieka. Jest lekkie, smaczne, dobrze przygotowane nie tuczy, a przede wszystkim jest tanie. Nawet lekarze zalecają mamą wprowadzanie mięsa drobiowego jako pokarmu dla dzieci w 6-7 miesiącu życia, dlatego też Ubojnia w Wielkopolsce podwójnie dba o dobrą jakość i dobrą cenę swoich produktów.

Mówi się, że stosunkowo niska cena drobiu jest spowodowana tym, iż mięso drobiowe jest szkodliwe dla naszych organów wewnętrznych, otóż w obecnych czasach i przy doskonałej liczbie dostawców podawanie kurczakom środków chemicznych w celu przyspieszenia ich procesu dojrzewania, jest nie tylko nie wskazanie, ale i nie potrzebne. Ubojnia Drobiu w Wielkopolsce szczyci się doskonalą jakością swoich wyrobów i ze względu na to nigdy by sobie na to nie pozwoliła, a doskonała jakość niskie ceny pozwalają nam na zdobycie szerokiej gamy odbiorców.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o wielkopolskiej rzeźni drobiu.

Wielkopolska ubojnia drobiu od wielu lat zajmuje się przede wszystkim dobrem konsumentów. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach i dostarczane klientowi wedle życzenia. Współpracujemy z odbiorcami w różnych rejonach Polski, przede wszystkim w Wielkopolsce i na Pomorzu.  Spełniamy wszystkie wymogi unijne, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze Ubojnie Drobiu są liderem na Polskim rynku. Wprowadzamy nowoczesne technologie, nie stoimy w miejscu i dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy. Dzięki temu zawieramy długoterminowe  umowy zapewniające stałe dostawy drobiu konsumentom nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Ubojnia Drobiu w Wielkopolsce bardzo wysoki nacisk stawia na to, aby dostarczany do nas drób pochodził ze stałych i sprawdzonych  źródeł. Współpracujemy głownie z hodowcami z wielkopolski w ten sposób zmniejszamy koszty i wspieramy rodzimą gospodarkę. 

Drób, który do nas trafia jest oczywiście żywy, istnieją jasne i niezmienne zasady karmienia, pojenia, wyładunku i przede wszystkim uboju. Zwierzęta te nie są głodzone, szpikowane hormonami czy też przetrzymywane w ciasnych klatkach. Nasza ubojnia drobiu jest regularnie sprawdzana dlatego też nie możemy sobie pozwalać na takie rzeczy. Przed ubojem ptaki są karmione dobrą paszą i dba się, aby nic im się nie stało. Nie trafiają do nas zwierzęta chore oraz ranne.

Skomplikowane procedury jakim poddawane są ubojnie sprawiają, że w Polsce znajduje się ich coraz mniej. Dlatego też te, które utrzymały się na rynku są przykładem wzorcowej działalności ubojni drobiu. Ubojnia drobiu w Wielkopolsce zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, restauracji oraz stołówek. Nasze produkty wysyłane są również za granice co potwierdza naszą solidną i twardą pozycję na rynku. Ubojnia drobiu dba o swoich konsumentów dlatego w razie potrzeby chętnie przedstawimy wszelkie certyfikaty, pozwolenia oraz efekty wszelkich kontroli. 

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia drobiu w Pile, ubojnia drobiu Piła, ubojnia drobiu Wielkopolska, ubojnie drobiu Wielkopolska, ubojnie drobiu Wielkopolskie

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół przechodzi długotrwały proces sprawdzania. Od początku do końca jest traktowany specjalnie, tak by później wszelkie testy przejść pozytywnie. Ubojnie drobiu w Wielkopolsce podobnie jak inne tego typu zakłady muszą przestrzegać szeregu ściśle określonych norm. Niestety nie od zawsze tak jest i stąd właśnie biorą się fałszywe informacje na temat szkodliwego działania drobiu na nasz organizm. Kurczaki, który dostarcza Wam Wielkopolska Ubojnia Drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie jest jak najbardziej pozytywny, a nie szkodliwy. 

Duży wpływ na to jak smakuje mięso ma to czym jest karmione przed ubojem. Dlatego też kurczakom podaje się najlepsze pasze i zabrania się dodawania do nich wszelkiego rodzaju antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Wielkim zmianom uległy też przepisy transportu drobiu i przetrzymywania zwierząt w ubojniach. Przepisy określają bardzo dokładnie jak powinien wyglądać przewóz zwierząt jak chroni się je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz o powinności regularnego ich badania. Bój kurczaków odbywa się w sposób ustalony, tak by ptaki jak najmniej cierpiały. 

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników.

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.