• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Głównym celem naszej firmy jest pozyskiwanie doskonałych, sprawdzonych surowców. Pozyskujemy drób doskonałej jakości zarówno pod względem jego zdrowia jak i idealnego smaku, a nasi hodowcy spełniają wszelkie normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską.

Jak znaleźć – tematyka strony: łódzka Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w łódzkim, Ubojnia drobiu łódzkie, rzeźnia drobiu łódzkie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu łódzkie

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe jest o wiele lepsze od mięsa wieprzowego czy tez wołowego pod względem smaku, łatwego dostępu na rynku i oczywiście jest tanie. Jest również zdrowe dlatego tez mazowieckie ubojnie drobiu postanowiły zaoferować swoim konsumentom najlepsze przetwory mięsa drobiowego w niskich cenach. 

Drób a zdrowie.

Ludzie uważają, że niska cena mięsa drobiowego jest spowodowana tym, że jest szkodliwa dla naszego zdrowia i naszych organów wewnętrznych, ogólnie przyjęło się, że owe mięso jest szpikowane antybiotykami, które sztucznie przyspieszają wzrost kurczaków. Jednak przy ogromnej liczbie hodowców w dzisiejszych czasach, tego typu zabiegi są nie tylko zabronione, ale i nie potrzebne. Ubojnia drobiu w łódzkim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość tylko wzmacniają naszą twarda pozycję na rynku.

Mięso drobiowe podaje się już dzieciom już od 6-7 miesiąca życia. Dlatego mazowiecka ubojnia podwójnie dba o to, by jej mięso miało doskonały smak i w żadnym wypadku nie zagrażało zdrowiu małego człowieka, przeciwnie było dla niego najlepsze, posiadało doskonałe walory smakowe i było oczywiście stosunkowo tanie.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o łódzkiej rzeźni drobiu.

Ubojnie drobiu poddaje się wielu skomplikowanym procedurom przez co niestety na Polskim rynku utrzymuje się ich coraz mniej, jednak te, które pozostały są doskonałym przykładem ubojni spełniających wszelkie normy i przepisy. Ubojnia drobiu w mazowieckim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze kurczaki trafiają w dużych ilościach również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Do naszych ubojni trafia drób żywy,  istnieją oczywiście jasne bezpretensjonalne zasady dotyczące ich pojenia, karmienia, transportu, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Nie ma więc mowy o głodzeniu, faszerowaniu antybiotykami, ani przetrzymywaniu w ciasnych klatkach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. 

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia w łódzkim, ubojnia drobiu łódzkie, ubojnie drobiu łódzkie, ubojnia drobiu łódzkie

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół konsumenta przechodzi długi i dokładny proces kontroli i testów. Takie zwierzęta są traktowane specjalnie od początku do końca, tak aby pomyślnie przejść wszelkiego rodzaju testy. Rzeźnie drobiu w łódzkim podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą bezpretensjonalnie spełniać wszelkie normy unijne. Niestety nie  istnieją one od  i stąd bierze się mylne myślenie, że mięso drobiowe ma szkodliwy wpływ na organy wewnętrzne konsumenta. Kurczaki, które dostarcza Wam łódzka ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie nie jest jak najbardziej pozytywny dlatego przecież zaleca się jedzenie mięsa drobiowego ludziom w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia. Jest bardzo delikatne przez co trzeba się bardzo starać, aby jego smak był idealny. 

Duży wpływ na smak mięsa ma to czym zwierzę jest karmione przed ubojem dlatego też zwierzętom podaję się najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy mączek zwierzęcych. 

Ogromnym zmianom uległy przepisy dotyczące transportu zwierząt jadących na ubój oraz ich przetrzymywania w ubojniach. Bardzo dokładnie określają one jak powinien wyglądać przewóz zwierząt, ich ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz stały nadzór weterynaryjny. Bój kurczaków odbywa się również w sposób ściśle określony, tak aby ptaki cierpiały jak najmniej. 

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.