• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Superlatywom naszych ubojni jest sprawdzona i dostarczana od lat od tych samych dostawców baza surowców. Nasi dostawce spełniają wszelkie, nawet te najbardziej skomplikowane  normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską. 

Jak znaleźć – tematyka strony: dolnośląska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w dolnośląskim, Ubojnia drobiu w śląskim, rzeźnia drobiu dolnośląskie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu dolnośląskie

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso drobiowe różni się od mięsa czerwonego między innymi tym, że ma delikatniejszy smak, mniejszą zawartość tłuszczu, pozytywny wpływ na nasz organizm, jest łatwiej dostępny na rynku i ma niskie ceny

Drób a zdrowie.

Ludzie uważają, że powodem stosunkowo niskiej ceny drobiu jest jej szkodliwy wpływ na nasz organizm. W obecnych czasach jednak szpikowanie kurczaków antybiotykami wspomagającymi ich wzrost, jest nie tylko nie wskazane, ale i nie potrzebne, ponieważ ilość dostawców jest w pełni wystarczająca. Ubojnia drobiu w dolnośląskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość.

W każdej ubojni i na każdej fermie ptaki są pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, co za tym idzie do ubojni drobiu w lubelskim trafiają same zdrowe sztuki, nie ma mowy o chorych, rannych czy karmionych antybiotykami. Dzięki temu mamy pewność, że nasz drób jest zdrowy doskonały nawet dla niemowląt od 6-7 miesiąca, gdyż lekarze już wtedy zalecają, aby wprowadzić do diety dziecka potrawy z drobiu dlatego łódzka ubojnia podwójnie dba o to, by jej mięso było doskonałe i posiadało niskie ceny.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o dolnośląskiej rzeźni drobiu.

Od zawsze celem dolnośląskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim zadowolenie naszych odbiorców. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach i dostarczane klientowi w dowolny sposób. Bezpretensjonalnie spełniamy wszelkie normy Unii Europejskiej, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze ubojnie są liderem na Polskim rynku. Dbamy i dynamiczny rozwój naszej firmy, wprowadzamy coraz to nowsze technologie. To pozwala nam zawierać długotrwałe umowy za granicą, zapewniające stałe, długookresowe dostawy drobiu na rynek zagraniczny. W dolnośląskiej ubojni drobiu bardzo duży nacisk stawiamy na to, aby sprowadzać drób tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców. 

Drób, który trafia do naszych ubojni jest oczywiście żywy, przestrzegamy oczywiście określanych norm dotyczących pojenia, karmienia, transportu, przechowywania, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Zwierzęta pod żadnym pozorem nie są głodne, karmione antybiotykami, przetrzymywane w ciasnych klatka w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą, dba się o nie, nie trafiają do nas ani chore ani też ranne sztuki. 

Skomplikowane procedury jakim poddaje się ubojnie drobiu sprawiają, że na polskim rynku znajduje się ich niestety coraz mniej. Dlatego te, którym udało się zostać są wzorcowym przykładem tego typu działalności. Ubojnia drobiu w lubelskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną i twardą pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze produkty trafiają również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia drobiu w dolnośląskim, ubojnia drobiu dolnośląskie, ubojnie drobiu dolnośląskie, łódzka  ubojnia drobiu, ubojnia drobiu dolnośląskie.

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Wielkim zmianom uległy tez przepisy na temat transportu zwierząt jadących na ubój oraz ich przetrzymywania w ubojniach. Przepisy bardzo dokładnie określają jak powinien wyglądać przewóz zwierząt, ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz powinność stałego nadzoru weterynaryjnego. Bój kurczaków odbywa się również w sposób ściśle określony, tak aby ptaki cierpiały jak najmniej. Duży wpływ na smak mięsa ma to czym zwierzę jest karmione przed ubojem dlatego też zwierzętom podaję się najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Zanim kurczak trafi na stół konsumenta przechodzi długotrwały proces kontroli. Jest traktowany specjalnie od początku do końca, tak aby pomyślnie przejść wszelkiego rodzaju testy. Rzeźnie drobiu w zachodniopomorskim podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą ściśle przestrzegać wielu ściśle określonych norm. Niestety nie istnieją one od zawsze i stąd właśnie biorą się fałszywe informacje na temat szkodliwego wpływu mięsa drobiowego na nasz organizm. Kurczaki, które dostarcza Wam łódzka ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie jest jak najbardziej pozytywny, a nie negatywny.   

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników.

 

 

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.