• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Głównym celem naszej firmy jest pozyskiwanie doskonałych, sprawdzonych surowców. Pozyskujemy drób doskonałej jakości zarówno pod względem jego zdrowia jak i idealnego smaku, a nasi hodowcy spełniają wszelkie normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską.

Jak znaleźć – tematyka strony: kujawsko-pomorska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w kujawsko-pomorskim, Ubojnia drobiu kujawsko-pomorskie, rzeźnia drobiu kujawsko-pomorskie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu kujawsko-pomorskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe jest o wiele lepsze od mięsa wieprzowego czy tez wołowego pod względem smaku, łatwego dostępu na rynku i oczywiście jest tanie. Jest również zdrowe dlatego tez kujawsko-pomorskie ubojnie drobiu postanowiły zaoferować swoim konsumentom najlepsze przetwory mięsa drobiowego w niskich cenach

Drób a zdrowie.

Ludzie uważają, że powodem stosunkowo niskiej ceny drobiu jest jej szkodliwy wpływ na nasz organizm. W obecnych czasach jednak szpikowanie kurczaków antybiotykami wspomagającymi ich wzrost, jest nie tylko nie wskazane, ale i nie potrzebne, ponieważ ilość dostawców jest w pełni wystarczająca. Ubojnia drobiu w kujawsko-pomorskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość.

W każdej ubojni i na każdej fermie ptaki są pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, co za tym idzie do ubojni drobiu w kujawsko-pomorskim trafiają same zdrowe sztuki, nie ma mowy o chorych, rannych czy karmionych antybiotykami. Dzięki temu mamy pewność, że nasz drób jest zdrowy doskonały nawet dla niemowląt od 6-7 miesiąca, gdyż lekarze już wtedy zalecają, aby wprowadzić do diety dziecka potrawy z drobiu dlatego kujawsko-pomorska ubojnia podwójnie dba o to, by jej mięso było doskonałe i posiadało niskie ceny.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o kujawsko-pomorskiej rzeźni drobiu.

Od zawsze celem kujawsko-pomorskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim zadowolenie naszych odbiorców. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach i dostarczane klientowi w dowolny sposób. Bezpretensjonalnie spełniamy wszelkie normy Unii Europejskiej, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze ubojnie są liderem na Polskim rynku. Dbamy i dynamiczny rozwój naszej firmy, wprowadzamy coraz to nowsze technologie. To pozwala nam zawierać długotrwałe umowy za granicą, zapewniające stałe, długookresowe dostawy drobiu na rynek zagraniczny. W kujawsko-pomorskiej ubojni drobiu bardzo duży nacisk stawiamy na to, aby sprowadzać drób tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców. 

Drób, który do nas trafia jest oczywiście żywy, istnieją jasne i niezmienne zasady karmienia, pojenia, wyładunku i przede wszystkim uboju. Zwierzęta te nie są głodzone, szpikowane hormonami czy też przetrzymywane w ciasnych klatkach. Nasza ubojnia drobiu jest regularnie sprawdzana dlatego też nie możemy sobie pozwalać na takie rzeczy. Przed ubojem ptaki są karmione dobrą paszą i dba się, aby nic im się nie stało. Nie trafiają do nas zwierzęta chore oraz ranne.

Skomplikowane procedury jakim poddawane są ubojnie sprawiają, że w Polsce znajduje się ich coraz mniej. Dlatego też te, które utrzymały się na rynku są przykładem wzorcowej działalności ubojni drobiu. Ubojnia drobiu w kujawsko-pomorskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, restauracji oraz stołówek. Nasze produkty wysyłane są również za granice co potwierdza naszą solidną i twardą pozycję na rynku. Ubojnia drobiu dba o swoich konsumentów dlatego w razie potrzeby chętnie przedstawimy wszelkie certyfikaty, pozwolenia oraz efekty wszelkich kontroli. 

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia drobiu w kujawsko-pomorskim, ubojnia drobiu kujawsko-pomorskie, ubojnia drobiu kujawsko-pomorskie, ubojnie drobiu kujawsko-pomorskie, ubojnie drobiu kujawsko-pomorskie. Kujawsko-pomorska ubojnia drobiu

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół przechodzi długotrwały proces sprawdzania. Od początku do końca jest traktowany specjalnie, tak by później wszelkie testy przejść pozytywnie. Ubojnie drobiu w kujawsko-pomorskim podobnie jak inne tego typu zakłady muszą przestrzegać szeregu ściśle określonych norm. Niestety nie od zawsze tak jest i stąd właśnie biorą się fałszywe informacje na temat szkodliwego działania drobiu na nasz organizm. Kurczaki, który dostarcza Wam kujawsko-pomorska Ubojnia Drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie jest jak najbardziej pozytywny, a nie szkodliwy. 

Duży wpływ na to jak smakuje mięso ma to czym jest karmione przed ubojem. Dlatego też kurczakom podaje się najlepsze pasze i zabrania się dodawania do nich wszelkiego rodzaju antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Wielkim zmianom uległy też przepisy transportu drobiu i przetrzymywania zwierząt w ubojniach. Przepisy określają bardzo dokładnie jak powinien wyglądać przewóz zwierząt jak chroni się je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz o powinności regularnego ich badania. Bój kurczaków odbywa się w sposób ustalony, tak by ptaki jak najmniej cierpiały. 

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników.

 

 

 

 

 

 

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.