• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Główną cechą naszych ubojni jest sprawdzona i dostarczana od lat od tych samych dostawców baza surowców. Nasi dostawce spełniają wszelkie, nawet te najbardziej skomplikowane normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską. 

Jak znaleźć – tematyka strony: lubelska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w lubelskim, Ubojnia drobiu lubelskim, rzeźnia drobiu lubelskie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu lubelskie

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso drobiowe ma dużą przewagę nad mięsem wołowym czy wieprzowym przez swój pozytywny wpływ na nasze organy wewnętrzne, niska zawartość tłuszczu, doskonały smak, łatwość w przygotowaniu, dostępność na rynku i oczywiście niskie ceny

Drób a zdrowie.

Ludzie uważają, iż stosunkowo niska cena mięsa drobiowego jest spowodowana ich szkodliwym wpływem na nasze organy wewnętrzne natomiast w obecnych czasach, przy wielkiej liczbie hodowców nie potrzeb, aby sztucznie przyspieszać wzrost kurczaków, poza tym aktualne normy Unii Europejskiej jakie nas obowiązują surowo tego zabraniają. Ubojnia drobiu w zachodniopomorskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość.

W każdej ubojni i na każdej fermie ptaki są pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, co za tym idzie do ubojni drobiu w lubelskim trafiają same zdrowe sztuki, nie ma mowy o chorych, rannych czy karmionych antybiotykami. Dzięki temu mamy pewność, że nasz drób jest zdrowy doskonały nawet dla niemowląt od 6-7 miesiąca, gdyż lekarze już wtedy zalecają, aby wprowadzić do diety dziecka potrawy z drobiu dlatego lubelska ubojnia podwójnie dba o to, by jej mięso było doskonałe i posiadało niskie ceny.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o lubelskiej rzeźni drobiu.

Od zawsze celem lubelskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim zadowolenie naszych odbiorców. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach i dostarczane klientowi w dowolny sposób. Bezpretensjonalnie spełniamy wszelkie normy Unii Europejskiej, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze ubojnie są liderem na Polskim rynku. Dbamy i dynamiczny rozwój naszej firmy, wprowadzamy coraz to nowsze technologie. To pozwala nam zawierać długotrwałe umowy za granicą, zapewniające stałe, długookresowe dostawy drobiu na rynek zagraniczny. W lubelskiej ubojni drobiu bardzo duży nacisk stawiamy na to, aby sprowadzać drób tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców. 

Drób jaki trafia do naszych ubojni jest jak najbardziej żywy jednak istnieją jasne i niezmienne normy dotyczące pojenia, karmienia, transportu, przechowywania, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Zwierzęta pod żadnym pozorem nie są głodne, karmione antybiotykami, przetrzymywane w ciasnych klatka w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą, dba się o nie, nie trafiają do nas ani chore ani też ranne sztuki. 

Skomplikowane procedury jakim poddaje się ubojnie drobiu sprawiają, że na polskim rynku znajduje się ich niestety coraz mniej. Dlatego te, którym udało się zostać są wzorcowym przykładem tego typu działalności. Ubojnia drobiu w lubelskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną i twardą pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze produkty trafiają również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia drobiu lubelskim, ubojnia drobiu lubelskie, ubojnie drobiu lubelskie, lubelska  ubojnia drobiu, ubojnia drobiu lubelskie.

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Wielkim zmianom uległy tez przepisy na temat transportu zwierząt jadących na ubój oraz ich przetrzymywania w ubojniach. Przepisy bardzo dokładnie określają jak powinien wyglądać przewóz zwierząt, ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz powinność stałego nadzoru weterynaryjnego. Bój kurczaków odbywa się również w sposób ściśle określony, tak aby ptaki cierpiały jak najmniej. Duży wpływ na smak mięsa ma to czym zwierzę jest karmione przed ubojem dlatego też zwierzętom podaję się najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Zanim kurczak trafi na stół konsumenta przechodzi żmudny proces kontroli. Jest on przecież traktowany specjalnie od początku do końca, tak aby pomyślnie przejść wszelkiego rodzaju testy. Rzeźnie drobiu lubelskim  podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą ściśle przestrzegać wielu ściśle określonych norm. Niestety nie istnieją one od zawsze i stąd właśnie biorą się fałszywe informacje na temat szkodliwego wpływu mięsa drobiowego na nasz organizm. Kurczaki, które dostarcza wam lubelska ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie jest jak najbardziej pozytywny, a nie negatywny.   

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników.

 

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.