• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Głównym atutem naszej firmy jest pozyskiwanie doskonałych, sprawdzonych surowców. Pozyskujemy wyłącznie drób doskonałej jakości. 

Jak znaleźć – tematyka strony: podlaska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w podlaskim, Ubojnia drobiu podlaskie, rzeźnia drobiu podlaskie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu podlaskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe jest o wiele lepsze od mięsa wieprzowego czy tez wołowego pod względem smaku, łatwego dostępu na rynku i oczywiście jest tanie. Jest również zdrowe dlatego tez podlaskie ubojnie drobiu postanowiły zaoferować swoim konsumentom najlepsze przetwory mięsa drobiowego w niskich cenach

Drób a zdrowie.

Na każdej fermie i w każdej ubojni drób znajduje się pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, dzięki czemu do ubojni drobiu w podlaskim trafiają same zdrowe ptaki. 

Podawanie mięsa drobiowego zaleca się już dzieciom od 6-7 miesiąca życia, jestem ono zdrowe i doskonałe dla ludzi w każdym wieku, a przez różnorodność sposobu w jaki można je przygotować, smakuje wszystkim, posiada ono doskonałe walory smakowe. Ludzie uważają, że niska cena mięsa drobiowego jest spowodowana tym, że jest szkodliwa dla naszego zdrowia i naszych organów wewnętrznych, ogólnie przyjęło się, że owe mięso jest szpikowane antybiotykami, które sztucznie przyspieszają wzrost kurczaków. Jednak przy ogromnej liczbie hodowców w dzisiejszych czasach, tego typu zabiegi są nie tylko zabronione, ale i nie potrzebne. Ubojnia drobiu w podlaskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość tylko wzmacniają naszą twarda pozycję na rynku.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o podlaskiej rzeźni drobiu.

Od wielu lat celem lubelskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim dobro naszych konsumentów. Bezpretensjonalnie spełniamy wszelkie, nawet te najbardziej skomplikowane normy narzucone przez Unię Europejską, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze ubojnie są liderem na Polskim rynku. Wprowadzamy coraz to nowsze technologie, wzbogacamy rozwój dynamiczny naszej firmy, to pozwala nam zawierać długotrwałe umowy za granicą, które zapewniają stałe, długoterminowe dostawy drobiu na rynek zagraniczny. Do naszych ubojni trafia drób żywy,  istnieją oczywiście jasne bezpretensjonalne zasady dotyczące ich pojenia, karmienia, transportu, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Nie ma więc mowy o głodzeniu, faszerowaniu antybiotykami, ani przetrzymywaniu w ciasnych klatkach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. 

Naszą solidną pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze kurczaki trafiają w dużych ilościach również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Ubojnie drobiu poddaje się wielu skomplikowanym procedurom przez co niestety na Polskim rynku utrzymuje się ich coraz mniej, jednak te, które pozostały są doskonałym przykładem ubojni spełniających wszelkie normy i przepisy. Ubojnia drobiu w podlaskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. 

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia w lubelskim ubojnia drobiu lubelskie, ubojnie drobiu lubelskie, lubelska ubojnia drobiu, ubojnia drobiu lubelskie

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Rzeźnie drobiu w lubelskim podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą bezpretensjonalnie spełniać wszelkie normy unijne. Niestety nie  istnieją one od  i stąd bierze się mylne myślenie, że mięso drobiowe ma szkodliwy wpływ na nasz organizm. Zanim kurczak trafi na stół konsumenta przechodzi długi i dokładny proces kontroli i testów. Takie zwierzęta są traktowane specjalnie od początku do końca, tak aby pomyślnie przejść wszelkiego rodzaju testy. Kurczaki, które dostarcza Wam lubelska ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie nie jest jak najbardziej pozytywny dlatego przecież zaleca się jedzenie mięsa drobiowego ludziom w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia. Jest bardzo delikatne przez co trzeba się bardzo starać, aby jego smak był idealny. 

Ogromnym zmianom uległy przepisy dotyczące transportu zwierząt jadących na ubój oraz ich przetrzymywania w ubojniach. Bardzo dokładnie określają one jak powinien wyglądać przewóz zwierząt, ich ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz stały nadzór weterynaryjny. Bój kurczaków odbywa się również w sposób ściśle określony, tak aby ptaki cierpiały jak najmniej. 

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników. Tak by nasze mięso nadal mogło zachwycać podniebienia naszych konsumentów.

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.