• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Główną atutem naszych ubojni jest sprawdzona i dostarczana od wielu lat od tych samych hodowców baza surowców. Nasi dostawcy spełniają wszelkie normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską. Pozyskujemy drób doskonałej jakości pod względem zarówno smaku jak i jego zdrowia.

Jak znaleźć – tematyka strony: Pomorskie Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w pomorskim, Ubojnia drobiu pomorskie, rzeźnia drobiu pomorskie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu pomorskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe – drobiowe ma przewagę nad mięsem czerwonym – wołowym i wieprzowym jest lepsze zarówno dla naszego zdrowia jak i przez większość dostępność na rynku i niską cenę przede wszystkim. Dlatego też Ubojnie drobiu w pomorskim postanowiły dać swoim konsumentom najzdrowsze, doskonałe mięso w niskich cenach.

Drób a zdrowie.

Na każdej fermie i w każdej ubojni drób znajduje się pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, dzięki czemu do ubojni drobiu w pomorskim trafiają same zdrowe sztuki, nie ma mowy o chorych czy rannych. Przez co nie dosięgają nas żadne wyrzuty sumienia, kiedy słyszymy, że zaleca się podawanie drobiu niemowlętom w wieku 6-7 miesięcy. Dlatego pomorska ubojnia podwójnie dba o to, by jej mięso było doskonałe i posiadało niskie ceny.

Ludzie uważają, że stosunkowo niska cena mięsa drobiowego jest  taka tylko dlatego iż mięso to jest niezdrowe i szkodliwie wpływa na nasz organizm i organy wewnętrzne. Jednak w obecnych czasach przy tak szeroko rozwiniętej liczbie hodowców nie ma potrzeby, aby podawać zwierzętom antybiotyk, sztucznie przyspieszając ich wzrost. Poza tym aktualne normy Unii Europejskiej jakie nas obowiązują surowo tego zabraniają. Ubojnia drobiu w pomorskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość tylko wzmacniają naszą twarda pozycję na rynku.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o zachodniopomorskiej rzeźni drobiu.

Od wielu lat celem pomorskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim dobro naszych odbiorców. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych dla siebie warunkach i dostarczane klientowi w wybrany przez niego sposób. Bez większych trudności spełniamy wszelkie normy Unii Europejskiej, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze ubojnie są liderem na Polskim rynku. Wprowadzamy coraz to nowsze technologie, wzbogacamy rozwój dynamiczny naszej firmy, to pozwala nam zawierać długotrwałe umowy za granicą, które zapewniają stałe, długoterminowe dostawy drobiu na rynek zagraniczny. W pomorskiej ubojni drobiu bardzo duży nacisk kładziemy na to, aby sprowadzać drób tylko i wyłącznie od dobrych, sprawdzonych dostawców.

Drób jaki trafia do naszych ubojni jest oczywiście żywy, istnieją jasne i niezmienne normy dotyczące pojenia, karmienia, transportu, przechowywania, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt tak, aby możliwie jak najbardziej zmniejszyć ich cierpienie.  Zwierzęta pod żadnym pozorem nie są głodzone, faszerowane antybiotykami, przetrzymywane w ciasnych klatkach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą, dba się o nie, nie trafiają do nas ani chore ani też ranne sztuki. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. 

Przez skomplikowane procedury jakim poddawane są ubojnie drobiu na polskim rynku znajduje się ich niestety coraz mniej. Dlatego też te, które pozostały są wzorowym przykładem działalności ubojni drobiu. Ubojnia drobiu w pomorskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze kurczaki trafiają w dużych ilościach również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia w pomorskim, ubojnia drobiu pomorskie, ubojnie drobiu pomorskie, pomorska ubojnia drobiu, ubojnia drobiu pomorskie.

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół odbiorcy przechodzi żmudny proces szeregu dokładnych kontroli. Jest traktowany specjalnie od początku do końca, tak aby pomyślnie przejść wszelkiego rodzaju testy. Rzeźnie drobiu w pomorskim podobnie jak inne tego typu przedsięwzięcia muszą bezpretensjonalnie przestrzegać wielu ściśle określonych norm. Niestety nie istnieją one od zawsze i stąd właśnie są mylne informacje na temat szkodliwego wpływu mięsa drobiowego na nasz organizm. Kurczaki, które dostarcza Wam pomorska ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie nie jest negatywny lecz jak najbardziej pozytywny, zaleca się jedzenie mięsa drobiowego ludziom w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia. Jest bardzo delikatne przez co trzeba się bardzo starać, aby jego smak był idealny. 

Duży wpływ na smak mięsa ma to czym zwierzę jest karmione przed ubojem dlatego też zwierzętom podaję się najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Dużym zmianom uległy tez przepisy dotyczące transportu zwierząt jadących na ubój oraz ich przetrzymywania w ubojniach. Bardzo dokładnie określają one jak powinien wyglądać przewóz zwierząt, ich ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz stały nadzór weterynaryjny. Bój kurczaków odbywa się również w sposób ściśle określony, tak aby ptaki cierpiały jak najmniej. 

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników. Tak by nasze mięso nadal mogło zachwycać podniebienia naszych konsumentów.

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.