• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Głównym atutem naszej firmy jest pozyskiwanie doskonałych, sprawdzonych surowców. Pozyskujemy wyłącznie drób doskonałej jakości możliwie jak najdłużej od tych samych dostawców.

Jak znaleźć – tematyka strony: małopolska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w małopolsce, Ubojnia drobiu małopolskie, rzeźnia drobiu małopolska, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu małopolskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe ma przewagę nad mięsem wołowym i wieprzowym dzięki niskiej cenie, doskonałym smaku, świetnej jakości oraz korzystnemu wpływowi jaki wywiera na nasz organizm. Dlatego tez małopolskie ubojnie drobiu postanowiły zaoferować swoim konsumentom najlepsze przetwory mięsa drobiowego w niskich cenach

Drób a zdrowie.

Na każdej fermie i w każdej ubojni drób znajduje się pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, dzięki czemu do ubojni drobiu w podlaskim trafiają same zdrowe ptaki. 

Podawanie mięsa drobiowego zaleca się już dzieciom od 6-7 miesiąca życia, jestem ono zdrowe i doskonałe dla ludzi w każdym wieku, a przez różnorodność sposobu w jaki można je przygotować, smakuje wszystkim, posiada ono doskonałe walory smakowe. Ludzie uważają, że niska cena mięsa drobiowego jest spowodowana tym, że jest szkodliwa dla naszego zdrowia i naszych organów wewnętrznych, ogólnie przyjęło się, że owe mięso jest szpikowane antybiotykami, które sztucznie przyspieszają wzrost kurczaków. Jednak przy ogromnej liczbie hodowców w dzisiejszych czasach, tego typu zabiegi są nie tylko zabronione, ale i nie potrzebne. Ubojnia drobiu w małopolskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość tylko wzmacniają naszą twarda pozycję na rynku.

Ludzie uważają, że drób swoją niską cenę zawdzięcza szkodliwemu wpływowi jaki wywiera na naszych organach wewnętrznych., jednak w obecnych czasach i przy doskonałej liczbie dostawców podawanie kurczakom środków chemicznych w celu przyspieszenia ich procesu dojrzewania, jest nie tylko nie wskazanie, ale i nie potrzebne. Małopolska ubojnia drobiu szczyci się doskonalą jakością swoich wyrobów i ze względu na to nigdy by sobie na to nie pozwoliła, a doskonała jakość niskie ceny pozwalają nam na zdobycie szerokiej gamy odbiorców.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o małopolskiej rzeźni drobiu.

Małopolska ubojnia drobiu od wielu lat zajmuje się przede wszystkim dobrem konsumentów. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych. Dzięki temu, że cały czas wprowadzamy nowoczesne technologie, nie stoimy w miejscu i dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy, zawieramy długoterminowe  umowy zapewniające stałe dostawy drobiu konsumentom nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Ubojnia Drobiu w małopolskim bardzo wysoki nacisk stawia na to, aby dostarczany do nas drób pochodził ze stałych i sprawdzonych  źródeł. 

Drób jaki sprowadzamy trafia do nasz oczywiście żywy, istnieją bowiem jasne, nienaruszalne zasady dotyczące ich pojenia, karmienia, transportu, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Nie ma więc mowy o głodzeniu, faszerowaniu antybiotykami, ani przetrzymywaniu w ciasnych klatkach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. 

Ubojnie drobiu poddaje się wielu skomplikowanym procedurom przez co niestety na Polskim rynku utrzymuje się ich coraz mniej, jednak te, które pozostały są doskonałym przykładem ubojni spełniających wszelkie normy i przepisy. Ubojnia drobiu w małopolsce zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze kurczaki trafiają w dużych ilościach również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiurzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia w małopolsce, ubojnia drobiu małopolskie, ubojnie drobiu małopolskie, małopolska ubojnia drobiu.

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Nim kurczak trafi na nasz stoły przechodzi skomplikowany proces kontrolny, że przejść go pozytywnie takie zwierzęta są traktowane specjalnie od początku do końca. Rzeźnie drobiu w małopolsce podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą bezpretensjonalnie spełniać wszelkie normy unijne. Niestety nie  istnieją one od  i stąd bierze się mylne myślenie, że mięso drobiowe ma szkodliwy wpływ na organy wewnętrzne konsumenta. Kurczaki, które dostarcza Wam podkarpacka ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie nie jest jak najbardziej pozytywny.

Ogromny wpływ na to jak smakuje mięso ma to czym zwierzę karmi się krótko przed ubojem dlatego podaję się im najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy mączek zwierzęcych. 

Wielkim zmianom uległy przepisy dotyczące transportu ptaków, które niegdyś, a nawet do tej pory choć są już nie aktualne wzbudzały dużo kontrowersji. Bardzo dokładnie określa się jak powinien wyglądać transport, wyładunek w jakich warunkach zwierzęta powinny być przetrzymywane i najważniejsze jak powinien wyglądać ich ubój, aby zwierzęta nie cierpiały. Normy te narzucone są przez Unie Europejską, co za tym idzie ich przestrzeganie jest regularnie sprawdzane. 

Aktualnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu za granicę. Jesteśmy sporą konkurencją dla innych krajów dlatego utrzymanie naszej pozycji jest dla nas bardzo ważne, przez co spełnianie określonych warunków jest nie tylko naszą powinnością, ale i obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników, tak by nasze mięso nadal mogło zachwycać podniebienia naszych konsumentów.

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.