• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu

Głównym celem naszych ubojni drobiu jest sprowadzanie doskonałych i sprawdzonych surowców, sprowadzamy drób tylko z kraju od stałych i sprawdzonych hodowców, którzy spełniają wszelkie wymogi unijne dotyczące dorastania i produkcji brojlera.. Najważniejsze dla nas jest pozyskiwanie drobiu doskonałej jakości zarówno pod względem zdrowia jak i smaku. 

Jak znaleźć – tematyka strony: opolska Ubojnia Drobiu najniższe ceny w opolskim, Ubojnia drobiu opolskie, rzeźnia drobiu opolskie, Tanio i smacznie, Rzeźnie drobiu opolskie; oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu opolskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe ma przewagę nad mięsem czerwonym, jest smaczniejsze, zdrowsze, łatwiej dostępne na rynku i przede wszystkim w niskich cenach. Drób od dawna jest najlepiej sprzedającym się mięsem w na Polskim rynku ze względu na niskie ceny. Dlatego Ubojnia Drobiu w opolskim postanowiła dać konsumentom zdrowe, smaczne i tanie mięso drobiowe.

Drób a zdrowie.

W każdej ubojni i na każdej fermie stan zdrowia kur i kurczaków jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Dlatego też mamy pewność, że mięso w naszych rzeźniach drobiu jest zdrowe i doskonałe. Jest lekkie, smaczne, dobrze przygotowane nie tuczy, a przede wszystkim jest tanie. Nawet lekarze zalecają mamą wprowadzanie mięsa drobiowego jako pokarmu dla dzieci w 6-7 miesiącu życia. Z tego właśnie powodu ubojnia drobiu w opolskim podwójnie dba o jakość swoich przetworów.

Mówi się, że stosunkowo niska cena drobiu jest spowodowana tym, iż mięso drobiowe jest szkodliwe dla naszych organów wewnętrznych, otóż w obecnych czasach i przy doskonałej liczbie dostawców podawanie kurczakom środków chemicznych w celu przyspieszenia ich procesu dojrzewania, jest nie tylko nie wskazanie, ale i nie potrzebne. Ubojnia Drobiu w opolskim jest dumna z doskonałej jakości mięsa drobiowego jakie oferuje swoim odbiorcom dlatego też nie pozwoliłaby sobie na tego typu błędy. 

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o opolskiej rzeźni drobiu.

Opolska ubojnia drobiu od wielu lat zajmuje się przede wszystkim dobrem konsumentów. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach i dostarczane klientowi wedle życzenia. Współpracujemy z odbiorcami w różnych rejonach Polski. Spełniamy wszystkie wymogi unijne, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze Ubojnie Drobiu są liderem na Polskim rynku. Wprowadzamy coraz to nowsze technologie i dbamy o dynamikę naszej firmy, przez co zawieramy coraz więcej długoterminowych umów zagranicznych. Ubojnia drobiu w opolskim duży nacisk kładzie na jakość wytwarzanych produktów, co za tym idzie dbamy, aby nasze kurczaki pozyskiwać ze stałych, sprawdzonych źródeł. 

Drób, który trafia do naszej ubojni jest oczywiście żywy. Istnieją jasne i niezmienne zasady ich karmienia, pojenia, transportu, wyładunku i oczywiście uboju. Zwierzęta nie są głodzone, szpikowane hormonami czy przetrzymywanie w ciasnych klatkach na mrozie. Nasza ubojnia drobiu jest regularnie sprawdzana dlatego też nie możemy sobie pozwalać na takie rzeczy. Przed ubojem ptaki są karmione dobrą paszą i dba się, aby nic im się nie stało. Nie trafiają do nas zwierzęta chore oraz ranne.

Przez skomplikowane procedury i jasne, niezmienne zasady jakie obowiązują ubojnie w Polsce znajduje się ich coraz mniej. Dlatego też te, które utrzymały się na rynku są przykładem wzorcowej działalności ubojni drobiu. Ubojnia drobiu w opolskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, restauracji oraz stołówek. Nasze produkty wysyłane są również za granice co potwierdza naszą solidną i twardą pozycję na rynku. Ubojnia drobiu dba o swoich konsumentów dlatego w razie potrzeby chętnie przedstawimy wszelkie certyfikaty, pozwolenia oraz efekty wszelkich kontroli. 

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia drobiu w opolskim, ubojnia drobiu opolskie, ubojnia drobiu opolskie, ubojnie drobiu opolskie, ubojnie drobiu opolskie, opolska ubojnia drobiu, ubojnia drobiu opolskie

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół przechodzi długotrwały proces sprawdzania. Od początku do końca jest traktowany specjalnie, tak by później wszelkie testy przejść pozytywnie. Ubojnie drobiu w Wielkopolsce podobnie jak inne tego typu zakłady muszą przestrzegać szeregu ściśle określonych norm. Niestety nie od zawsze tak jest i stąd właśnie biorą się fałszywe informacje na temat szkodliwego działania drobiu na nasz organizm. Kurczaki, który dostarcza Wam Wielkopolska Ubojnia Drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie jest jak najbardziej pozytywny, a nie szkodliwy. 

Smak mięsa jest uzależniony od tego czym karmi się zwierzę przed ubojem. Dlatego też kurczakom podaje się najlepsze pasze i zabrania się dodawania do nich wszelkiego rodzaju antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Dużym zmianom uległy też przepisy transportu drobiu i przetrzymywania zwierząt w ubojniach. Przepisy określają bardzo dokładnie jak powinien wyglądać przewóz zwierząt jak chroni się je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz o powinności regularnego ich badania. Bój kurczaków odbywa się również według ściśle określonych norm, tak, aby możliwie najbardziej zmniejszyć ich cierpienie.

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników.

 

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.