• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu

Głównym atutem naszych ubojni drobiu jest sprawdzona i doskonała jakościowo baza surowcowa. Od początku naszej działalności sprowadzamy drób z kraju od stałych, sprawdzonych dostawców. Nasi hodowcy spełniają wymogi Unii Europejskiej dotyczące dobrostanu produkcji brojlera. Najważniejsze dla nas jest pozyskiwanie drobiu doskonałej jakości zarówno pod względem zdrowia jak i smaku. 

Jak znaleźć – tematyka strony: lubuska Ubojnia Drobiu najniższe ceny w lubuskim, Tanio i smacznie, Rzeźnie drobiu lubuskie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu lubuskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Drobiowe mięso zyskuje przewagę nad tzw. mięsem czerwonym czyli wieprzowiną i wołowiną ze względu na swój smak i niska cenę.. Drób od dawna jest najlepiej sprzedającym się mięsem w na Polskim rynku ze względu na niskie ceny. Dlatego Ubojnia Drobiu w lubuskim postanowiła pomóc konsumentom w jedzeniu zdrowego, dobrego mięsa w niskich cenach

Drób a zdrowie.

W każdej ubojni i na każdej fermie stan zdrowia kur i kurczaków jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Dzięki czemu mamy pewność, że mięso w naszych rzeźniach drobiu jest zdrowe i doskonałe zarówno dla niemowlaka, dorosłego jak i dojrzałego wiekiem człowieka. Jest lekkie, smaczne, dobrze przygotowane nie tuczy, a przede wszystkim jest tanie. Nawet lekarze zalecają mamą wprowadzanie mięsa drobiowego jako pokarmu dla dzieci w 6-7 miesiącu życia, dlatego też Ubojnia w lubuskim podwójnie dba o dobrą jakość i dobrą cenę swoich produktów.

Mówi się, że stosunkowo niska cena drobiu jest spowodowana tym, iż mięso drobiowe jest szkodliwe dla naszych organów wewnętrznych, otóż w obecnych czasach i przy doskonałej liczbie dostawców podawanie kurczakom środków chemicznych w celu przyspieszenia ich procesu dojrzewania, jest nie tylko nie wskazanie, ale i nie potrzebne. Ubojnia Drobiu w lubuskim szczyci się doskonalą jakością swoich wyrobów i ze względu na to nigdy by sobie na to nie pozwoliła, a doskonała jakość niskie ceny pozwalają nam na zdobycie szerokiej gamy odbiorców.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o lubuskiej rzeźni drobiu.

Dla lubuskiej ubojni drobiu od wielu lat liczy się przede wszystkim dobro jej konsumentów. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach i dostarczane klientowi wedle życzenia. Spełniamy wszystkie wymogi unijne, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze Ubojnie Drobiu są liderem na Polskim rynku. Nasza ubojnia cały czas się doskonali, wprowadzamy coraz to nowsze technologie i dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy. Dzięki czemu zawieramy coraz więcej długoterminowych umów zapewniających stałe dostawy drobiu za granicą. Ubojnia Drobiu w lubuskim dba przede wszystkim o to, aby dostarczane do nas surowce pochodziły przede wszystkim ze sprawdzonych źródeł.

Drób, który trafia do naszych ubojni jest bez wątpienia żywy, istnieją jednak jasne i niezmienne zasady karmienia, pojenia, wyładunku i przede wszystkim uboju. Zwierzęta te nie są głodzone, szpikowane hormonami czy też przetrzymywane w ciasnych klatkach. Ubojnie są pod tym względem regularnie sprawdzane, przez co na takie sytuacje nie ma miejsca w naszej firmie, a nasi pracownice są cały czas szkoleni.

Skomplikowane procedury jakim poddawane są ubojnie sprawiają, że w Polsce znajduje się ich coraz mniej. Dlatego te, które utrzymały się na rynku są przykładem doskonałej działalności ubojni drobiu. Ubojnia drobiu w lubuskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, restauracji oraz stołówek. Nasze produkty wysyłane są również za granice co potwierdza naszą solidną i twardą pozycję na rynku. Ubojnia drobiu dba o swoich konsumentów dlatego w razie potrzeby chętnie przedstawimy wszelkie certyfikaty, pozwolenia oraz efekty wszelkich kontroli. 

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia drobiu w lubuskim, ubojnia drobiu lubuskie,  lubuska ubojnia drobiu, ubojnia drobiu lubuskie!

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół konsumenta przechodzi długi, dokładny proces sprawdzania. Od początku do końca jest traktowany specjalnie, tak by później wszelkie testy przejść pozytywnie. Ubojnie drobiu w lubuskim podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa przestrzegają szeregu norm unijnych, których w żaden sposób nie można obejść. 

Duży wpływ na to jak smakuje mięso ma to czym jest karmione za życia i przede wszystkim przed samym ubojem. Dlatego  kurczakom podaje się najlepsze pasze i zabrania się dodawania do nich wszelkiego rodzaju antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Wielkim zmianom uległy też przepisy transportu drobiu i przetrzymywania zwierząt w ubojniach. Określają one bardzo dokładnie jak powinien wyglądać przewóz zwierząt jak chroni się je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz o powinności regularnego ich badania. Bój kurczaków odbywa się w sposób ustalony, tak by ptaki jak najmniej cierpiały. 

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy dość dużą konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Nasze ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników.

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.