• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Główną atutem naszych ubojni jest sprawdzona baza surowców. Nasi hodowcy spełniają wszelkie normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską. Pozyskujemy drób doskonałej jakości zarówno pod względem jego zdrowia jak i idealnego smaku.

Jak znaleźć – tematyka strony: Warmińsko-mazurska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny w warmińsko-mazurskim, Ubojnia drobiu warmińsko-mazurskie, rzeźnia drobiu warmińsko-mazurskie, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu warmińsko-mazurskie.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso drobiowe ma sporą przewagę nad mięsem czerwonym – wołowym i wieprzowym zarówno pod względem pozytywnego wpływu na nasz stan zdrowia jak i dostępność na rynku oraz niskie ceny. Dlatego też Ubojnie drobiu w warmińsko-mazurskim postanowiły dać swoim konsumentom najzdrowsze, doskonałe mięso w niskich cenach.

Drób a zdrowie.

Na każdej fermie i w każdej ubojni drób znajduje się pod stałym ścisłym nadzorem weterynaryjnym, dzięki czemu do ubojni drobiu w warmińsko-mazurskim trafiają same zdrowe ptaki, nie zdarzają się chore czy też ranne. 

Mięso drobiowe zaleca się podawać dzieciom już od 6-7 miesiąca życia. Dlatego warmińsko-mazurska ubojnia podwójnie dba o to, by jej mięso było doskonałe i posiadało niskie ceny i w żadnym stopniu nie zagrażało zdrowiu małego człowieka.

Ludzie uważają, że niska cena mięsa drobiowego jest spowodowana tym, że jest szkodliwa dla naszego zdrowia i naszych organów wewnętrznych, ogólnie przyjęło się, że owe mięso jest szpikowane antybiotykami, które sztucznie przyspieszają wzrost kurczaków. Jednak przy ogromnej liczbie hodowców w dzisiejszych czasach, tego typu zabiegi są nie tylko zabronione, ale i nie potrzebne. Ubojnia drobiu w warmińsko-mazurskim szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość tylko wzmacniają naszą twarda pozycję na rynku.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów o warmińsko-mazurskiej rzeźni drobiu.

Od wielu lat celem warmińsko-mazurskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim dobro naszych konsumentów. Nasze kurczaki hodowane są w doskonałych warunkach. Bezpretensjonalnie spełniamy wszelkie, nawet te najbardziej skomplikowane normy narzucone przez Unię Europejską, a dzięki niskim cenom i doskonałej jakości nasze ubojnie są liderem na Polskim rynku. Wprowadzamy coraz to nowsze technologie, wzbogacamy rozwój dynamiczny naszej firmy, to pozwala nam zawierać długotrwałe umowy za granicą, które zapewniają stałe, długoterminowe dostawy drobiu na rynek zagraniczny. W warmińsko-mazurskiej ubojni drobiu bardzo duży nacisk kładziemy na to, aby sprowadzać zwierzęta tylko i wyłącznie od stałych, dobrych i sprawdzonych dostawców.

Do naszych ubojni trafia drób oczywiście żywy,  istnieją jednak jasne i niezmienne normy dotyczące pojenia, karmienia, transportu, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Nie ma więc możliwości, aby kurczaki trafiały do nas chore lub ranne. Nie są również głodzone, faszerowane antybiotykami, ani przetrzymywane w ciasnych klatkach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. 

Przez skomplikowane procedury jakim poddaje się ubojnie drobiu na polskim rynku utrzymuje się ich coraz mniej. Dlatego też możemy mieć pewność, że te, które pozostały są wzorowym przykładem ubojni drobiu. Ubojnia drobiu w warmińsko-mazurskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze kurczaki trafiają w dużych ilościach również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia w warmińsko-mazurskim, ubojnia drobiu warmińsko-mazurskie, ubojnie drobiu warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurska ubojnia drobiu, ubojnia drobiu warmińsko-mazurskie.

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak trafi na stół konsumenta przechodzi długotrwały proces kontroli, jest on  traktowany specjalnie od początku do końca, tak aby pomyślnie przejść wszelkiego rodzaju testy. Rzeźnie drobiu w warmińsko-mazurskim podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą bezpretensjonalnie przestrzegać wielu ściśle określonych norm. Niestety istnieją one od niedawna  i stąd też biorą się mylne stwierdzenia o tym, że mięso drobiowe ma szkodliwy wpływ na organy wewnętrzne konsumenta. Kurczaki, które dostarcza Wam warmińsko-mazurska ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie nie jest jak najbardziej pozytywny dlatego przecież zaleca się jedzenie mięsa drobiowego ludziom w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia. Jest bardzo delikatne przez co trzeba się bardzo starać, aby jego smak był idealny. 

Duży wpływ na smak mięsa ma to czym zwierzę jest karmione przed ubojem dlatego też zwierzętom podaję się najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy też mączek zwierzęcych. 

Dużym zmianom uległy tez przepisy dotyczące transportu zwierząt jadących na ubój oraz ich przetrzymywania w ubojniach. Bardzo dokładnie określają one jak powinien wyglądać przewóz zwierząt, ich ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz stały nadzór weterynaryjny. Bój kurczaków odbywa się również w sposób ściśle określony, tak aby ptaki cierpiały jak najmniej. 

Obecnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu na rynek zagraniczny. Jesteśmy spora konkurencją dla innych krajów przez co utrzymanie produkcji na wysokim poziomie jest naszym obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników. Tak by nasze mięso nadal mogło zachwycać podniebienia naszych konsumentów.

 

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.