• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Nasza ubojnia drobiu prężnie działa od 1999 roku. Początkowo zaopatrywaliśmy tylko sklepy lokalne, teraz natomiast jesteśmy partnerami z dużymi sieciami sklepów w Polsce. Nasza ubojnia drobiu spełnia wysokie wymogi Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...

Oferujemy

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór elementów drobiu np.: filet pojedynczy/podwójny, udo, ćwiartka, skrzydła i wiele więcej. W ofercie posiadamy również możliwość złożenia zamówienia na inny rodzaj elementów. 
Czytaj więcej...

Kontakt

tel. kom. 501 644 860
tel./fax 067 284 01 13
tel./fax 067 283 08 60
e-mail: jbajons@vp.pl
Formularz kontaktowy

Ubojnia drobiu.

Głównym atutem naszej firmy jest pozyskiwanie doskonałych, sprawdzonych surowców. Pozyskujemy drób doskonałej jakości zarówno pod względem jego zdrowia jak i idealnego smaku, a nasi hodowcy spełniają wszelkie normy dotyczące hodowli brojlera, wyznaczone przez Unię Europejską. Sprowadzamy drób od stałych sprawdzonych dostawców.

Jak znaleźć – tematyka strony: śląska Ubojnia Drobiu, najniższe ceny na śląskim, Ubojnia drobiu na śląsku, rzeźnia drobiu na śląsku, Tanio i smacznie oferta dla sklepów i hurtowni, Zadzwoń do nas: Ubojnia drobiu na śląsku.

Zalety drobiu oraz przewaga nad innym rodzajem mięsa.

Mięso białe, drobiowe jestem jednym z najlepszych mięs nie tylko dlatego, że jest tanie, ale też łatwiej dostępne, smaczniejsze, delikatniejsze i łatwe w przygotowaniu. Jest o wiele zdrowsze przez co doskonale dla konsumenta w każdym wieku od niemowlęcia po osobę w dojrzałą wiekiem. 

Drób a zdrowie.

Każda ferma i ubojnia drobiu znajduje się pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym, zwierzęta są badane regularnie, dzięki czemu możemy być pewni, że do opolskiej ubojni drobiu, nie trafiają sztuki ani chore, ani nawet ranne. 

Lekarze zalecają podawanie mięsa drobiowego już u niemowląt od 7 miesiąca życia dlatego, że jest to mięso delikatne i mimo jego niskiej ceny zdrowe, a w naszych ubojniach doskonałe jakościowo.

Utarło się ogólne stwierdzenie, że powodem stosunkowo niskiej ceny mięsa drobiowego, jest jego szkodliwy wpływ na nasz organizm, oraz to, że jest ono faszerowane wszelkiego rodzaju antybiotykami przyspieszającymi ich wzrost. Jest to określenie jak najbardziej mylne, ponieważ przy dzisiejszej liczbie hodowców mimo ogromnej liczby odbiorców takie działania są nie tylko nie wskazane, ale i nie potrzebne. Śląska ubojnia drobiu szczyci się szerokim zasięgiem swoich odbiorców i bardzo o nich dba i ze względu na to nigdy nie pozwoliłaby sobie na takie błędy, a ich niskie ceny nie wpływają na ich doskonałą jakość tylko wzmacniają naszą twarda pozycję na rynku.

Nasza ubojnia drobiu – kilka słów śląskiej rzeźni drobiu.

Od wielu lat celem śląskiej rzeźni drobiu jest przede wszystkim dobro naszych konsumentów. Dbamy o rozwój naszej firmy, oraz jej dynamikę, wzbogacamy się w nowe technologie i dokładnie przeszkalamy naszych pracowników. Dzięki czemu bezpretensjonalnie przechodzimy wszelkiego rodzaju kontrole unijne co pozwala nam zawierać długoterminowe umowy dostaw drobiu nie tylko w kraju, ale i za granicą. Dzięki czemu nasze ubojnie drobiu są liderem na rynku Polskim. Nasza firmy duży nacisk stawia zarówno na jakość jak i na zadowolenie klienta, dlatego tez w razie potrzeby bardzo chętnie przedstawimy wszelkiego rodzaju certyfikaty i pozwolenia. 

Drób jaki sprowadzamy trafia do nasz oczywiście żywy,  istnieją jednak jasne bezpretensjonalne zasady dotyczące ich pojenia, karmienia, transportu, wyładunku jak i oczywiście uboju zwierząt. Nie ma więc mowy o głodzeniu, faszerowaniu antybiotykami, ani przetrzymywaniu w ciasnych klatkach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przed ubojem zwierzęta są karmione dobra paszą. Nasza ubojnia jest regularnie sprawdza przez co również nie możemy pozwolić sobie na tego rodzaju błędy. 

Ubojnie drobiu poddaje się wielu skomplikowanym procedurom przez co niestety na Polskim rynku utrzymuje się ich coraz mniej, jednak te, które pozostały są doskonałym przykładem ubojni spełniających wszelkie normy i przepisy. Ubojnia drobiu w śląskim zaopatruje wiele okolicznych sklepów, marketów, stołówek, szkół, przedszkoli, restauracji oraz hurtowni. Naszą solidną pozycje na rynku potwierdza również to, iż nasze kurczaki trafiają w dużych ilościach również za granice. Nasza ubojnia drobiu dba o swoich odbiorców dlatego też w razie potrzeby chętnie przedstawimy do kontroli wszelkie certyfikaty, efekty wszelkich kontroli oraz pozwolenia.

Temat: ubojnia drobiu, ubojnie drobiu, rzeźnia drobiu, rzeźnie drobiu, ubojnia na śląsku, ubojnia drobiu śląskie, ubojnie drobiu śląskie, śląska ubojnia drobiu, ubojnia drobiu na śląsku

Ubojnia drobiu czyli co się dzieje po kolei i jak to działa.

Zanim kurczak znajdzie się na stole konsumenta musi przejść przez długi proces dokładnych kontroli z tego powodu takie zwierzęta są traktowane specjalnie od początku do końca. Rzeźnie drobiu w opolskim podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa muszą bezpretensjonalnie spełniać wszelkie normy unijne. Niestety nie  istnieją one od  i stąd bierze się mylne myślenie, że mięso drobiowe ma szkodliwy wpływ na organy wewnętrzne konsumenta. Kurczaki, które dostarcza Wam śląska ubojnia drobiu mają doskonały smak, a ich wpływ na nasze zdrowie nie jest jak najbardziej pozytywny.

Ogromny wpływ na to jak smakuje mięso ma to czym zwierzę karmi się krótko przed ubojem dlatego podaję się im najlepszą paszę i zabrania dodawania do niej antybiotyków czy mączek zwierzęcych. 

Wielkim zmianom uległy przepisy dotyczące transportu ptaków, które niegdyś, a nawet do tej pory choć są już nie aktualne wzbudzały dużo kontrowersji. Bardzo dokładnie określa się jak powinien wyglądać transport, wyładunek w jakich warunkach zwierzęta powinny być przetrzymywane i najważniejsze jak powinien wyglądać ich ubój, aby zwierzęta nie cierpiały. Normy te narzucone są przez Unie Europejską, co za tym idzie ich przestrzeganie ejst regularnie sprawdzane. 

Aktualnie Polska jest jednym z liderów eksportu drobiu za granicę. Jesteśmy sporą konkurencją dla innych krajów dlatego utrzymanie naszej pozycji jest dla nas bardzo ważne, przez co spełnianie określonych warunków jest nie tylko naszą powinnością, ale i obowiązkiem. Ubojnie drobiu wciąż się doskonalą, wprowadzając nowe technologie i stale szkoląc swoich pracowników, tak by nasze mięso nadal mogło zachwycać podniebienia naszych konsumentów.

 

Ubojnia Drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu z naszą ubojnią drobiu Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą, zapraszamy sklepy hurtownie spożywcze, markety, hipermarkety. Najlepsza polecana rzeźnia drobiu, rzeźnia kur i kurczaków oraz ubojnia drobiu Poznań Bydgoszcz Szczecin Gorzów Wielkopolski Piła Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Koszalin Kołobrzeg Stargard Szczeciński. Jak również ubojnia drobiu Bydgoszcz Toruń Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot.

Dostawca Drobiu Hurtownia Kurczaków Producent Brojlery Polska Sprzedaż Hurto Świeże Kurczaki

Zapraszamy do kontaktu codziennie. Przewidujemy dla naszych Klientów jedne z najniższych cen kurczaków w Polsce.